i2 Analyst’s Notebook 10.0.2
Модернізований набір іконок
- Іконки в Analyst’s Notebook були оновлені всіма новими іконками, щоб надати схемам більш сучасний вигляд.
- Вдосконалено інструмент підсвічування та анімації, що дає користувачеві можливість динамічно візуалізувати потік інформації.
- Різні анімації можна використовувати для об’єктів, ліній тем, зв’язків, зв’язків із напрямком.
Значки підрахунку записів
- Якщо елементи схеми містять кілька записів, може додатково відображатися значок підрахунку записів
Керування відображенням атрибутів
- Нова опція «Атрибути» в розділі «Показати» на стрічці «Перегляд» визначає, відображати чи вимкнути всі атрибути схеми; дозволяючи користувачеві легко видалити всі атрибути, щоб спростити схеми, або відобразити їх усі для більш детального аналізу.
Найменування групи елементів схеми
- Тепер можна називати групи елементів схеми, допомагаючи визначити призначення групи на схемах.
- Можна встановити стиль межі групи та заливку, дозволяючи користувачеві вибрати колір, силу та ширину рамки, а також колір і тип заливки.
Розширена співпраця зі схемами
- Інспектор записів, який використовується для відображення властивостей елементів схеми i2 Analyze із Analysis Studio або Analysis Hub, тепер може відображати властивості запису, коли наразі не підключено до сервера i2 Analyze. Це дозволяє ділитися інформацією в схемах з іншими користувачами i2 Notebook Analyst’s, які не мають підключення до сервера i2 Analyze.
Покращення продуктивності — збереження/завантаження та копіювання/вставлення
- Збереження та завантаження схем, а також функції копіювання та вставки були додатково оптимізовані для використання переваг 64-розрядної архітектури; дозволяючи користувачеві швидше відкривати та зберігати схеми, а також швидко переміщувати більше даних між схемами.
Один інсталятор Analyst’s Notebook
- Один інсталятор для i2 Analyst’s Notebook та i2 Analyst’s Notebook Premium. Окремий інсталятор більше не надається для Analyst’s Notebook Premium. Під час встановлення активується функціонал відповідно до придбаної ліцензії.
i2 Analyze 4.4.4
Відображення розширеного вихідного еталонного зображення
- Вихідні довідкові зображення тепер відображаються в списках результатів пошуку
Візуальний обмін запитами
- Тепер користувач може вибрати, чи зберігати візуальний запит лише для його власного використання, чи він може надати спільний доступ до нього окремим користувачам, усім користувачам або певним групам користувачів.
Логічні оператори Visual Query та умовні блоки
- Visual Queries тепер дають можливість комбінувати оператори AND/OR під час визначення умов, що дозволяє користувачеві створювати потужні пошуки за кількома умовами. Додавання умовних блоків дозволяє легко розглядати кілька умов як одну групу, візуально передаючи, як умови взаємодіють одна з одною.
Імпортер елементів схеми
- Інструмент імпорту тепер доступний у веб-клієнті, який дозволяє користувачам безпосередньо імпортувати структуровані дані з текстових файлів CSV у веб-схеми, надаючи користувачеві можливість створювати інформацію схеми з нового джерела, щоб доповнити наявні дані, або просто створювати окремі схеми.
- Елементами діаграми, створеними за допомогою імпортера веб-клієнта, можна надавати спільний доступ іншим користувачам в Analyst’s Notebook і веб-клієнт.
Палітра елементів схеми
- Веб-клієнт тепер надає палітру схем, що дає користувачеві можливість вручну створювати об’єкти та зв’язки на веб-схемі.
Редаговані записи схем
- Записи елементів схеми веб-клієнта можна редагувати в інспекторі записів, надаючи користувачеві можливість додавати додаткову інформацію або виправляти помилки вихідних даних у веб-схемі.
Модернізований набір іконок
- Іконки в Analysis Studio оновлено всіма новими іконками, щоб надати схемам більш сучасний вигляд.
Конструктор конекторів
- У цьому випуску Analysis Hub представлено Connector Designer, візуальний інструмент «без коду» для створення та модифікації простих зовнішніх пошуків у сторонніх джерелах даних. Connector Designer надає аналітику з досвідом роботи зі службами REST або базами даних SQL можливість налаштовувати з’єднання та здійснювати простий пошук, не потребуючи навичок програмування чи використання зовнішніх консультаційних ресурсів.
Конфігурація конекторів
- Тепер i2 Analyze може динамічно керувати конекторами через Connector Designer.
- Connector Designer, — це веб-служби, які контролюють набір конекторів та їх конфігурації. Ці керовані конектори доповнюють налаштовані у файлах розгортання i2 Analyze (наприклад, topology.xml або connectors.json).
Завершення запиту та аудит
- Тривалі візуальні запити, наприклад складні запити, що виконуються над великими обсягами даних, можуть бути скасовані користувачем.
- Адміністратори під час системного аудиту дозволяють відстежувати діяльність сервера, пов’язану з візуальними запитами, забезпечуючи моніторинг типу запитів та контроль часу очікування або автоматичного скасування тривалих запитів.