14 листопада компанія РДТЕХ взяла участь у четвертій щорічній конференції з IT безпеки – UA.SC 2019, яка пройшла в Mercure Congress Centre.
UA.SC 2019 – це майданчик, на якому збираються кращі фахівці та експерти в області інформаційної безпеки для обміну досвідом та пошуку найбільш ефективних рішень.
Сьогодні, тема кібербезпеки гостро стоїть перед українським бізнесом, державними органами, а також перед кожним користувачем інтернету. Майже щодня ми стикаємося з різними проблемами — починаючи від витоків конфіденційної інформації, закінчуючи зломами та знищенням критичних даних. Тому, знання про різні способи захисту і зберігання даних є ключовими для підвищення рівня інформаційної безпеки українського бізнесу і державних структур.
На конференції були виділені найактуальніші напрямки інформаційної безпеки 2019-2020 років: Побудова SOC, Anti-fraud рішення, Захист IoT. Головним “мозковим центром” конференції став відкритий майданчик технічних воркшопів.
Доповіді конференції були розділені на три потоки, де учасники мали змогу отримати цільову інформацію для своїх конкретних потреб.
У розділі «Anti-fraud рішення» порушувалися питання шахрайства в різних сферах і методах протидії. Компанія РДТЕХ в рамках конференції UA.SC 2019 запропонувала комплексне рішення протидії шахрайству, яке можна гнучко налаштовувати та змінювати правила для виявлення підозрілих інцидентів у великих і різноманітних джерелах даних.
Компанію РДТЕХ на конференції UA.SC 2019 представляли спікери: Директор департаменту інформаційних технологій — Суханюк Валентин і фахівець з лінійки продуктів i2 IBM, розробник модулів i2 Analyst Notebook – Гузенко Костянтин.
Суханюк Валентин розповів про рішення в області систем протидії шахрайству — Інформаційно-аналітичну систему на основі IBM Counter Fraud Management (CFM). Були виділені завдання, вимоги та питання, які успішно вирішуються IBM Counter Fraud Management (CFM). Докладно розказано про архітектуру даного рішення і прикладах реалізації.
Гузенко Костянтин говорив про функціонал IBM i2 і модуль РДТЕХ i2 OpenUA Search, основне призначення якого — отримання інформації з відкритих джерел даних України для аналізу явних і прихованих зв’язків між різними об’єктами дослідження, що дозволяє визначити приховані спільноти, організовані шахрайські групи, виявити ключові об’єкти та лідерів груп.